Сторінка рейтингового інтернет-голосування

За кандидатів на обрання до складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань.

Рада формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами відкритого та прозорого конкурсу.

Конкурс з формування складу Ради проводиться шляхом рейтингового інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1086 (зі змінами)

Список кандидатів cкладений на підставі Звіту уповноважених осіб на прийом і розгляд поданих для участі в конкурсі з формування складу РГК при ДБР документів (PDF).

Увага! На підставі Протоколу №1 (PDF) засідання уповноважених осіб на прийом і розгляд поданих для участі в конкурсі з формування складу РГК при ДБР документів зі списку кандидатів виключено Бойка Т. О., Заблоцького М. Р.

Порядок голосування і оголошення результатів

Рейтингове інтернет-голосування проводиться через офіційний веб-сайт Державного бюро розслідувань і триває протягом 24 годин,

з 15:00 четверга 3 жовтня до 15:00 п'ятниці 4 жовтня 2019 року.


Будь-який громадянин, який проживає на території України, може взяти участь в рейтинговому інтернет-голосуванні. Під час участі в рейтинговому інтернет-голосуванні громадянин може проголосувати один раз не більше ніж за 15 кандидатів.

Обраними до складу Ради за результатами рейтингового інтернет-голосування вважаються 15 кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

З метою запобігання повторного голосування, бажаючим прийняти участь в рейтинговому інтернет-голосуванні буде запропоновано пройти ряд перевірок, підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону (українського GSM оператора).

На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хвилин. Якщо за відведений час проголосувати не вдалось, спробу можна повторити після паузи в 5 хв.

Відкритість і перевіряємість голосування

Важливою частиною голосування є забезпечення відкритості голосування і перевіряємість підрахунку голосів. Для цього частково закодований протокол голосування доступний протягом всього часу голосування. Кожен, хто проголосував, може знайти в ньому запис про власний вибір. Повний (розкодований) протокол з частково знеособленними данними буде опубліковано на цій сторінці одразу після завершення голосування.


Cписок кандидатів